42. schůze, 291. hlasování, 10. března 2016, 09:53
Změny Úmluvy o mezinárodní železniční přepravě (COTIF)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 120 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 2 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 3 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 120 | 0 | 25 | 16 | 39 |