36. schůze, 269. hlasování, 15. prosince 2015, 18:20
Vl.n.z. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návyk. látek - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 33 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 7M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 9M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 6 | 5 | 5 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 9 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 7 | 5 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 1 | 6 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 13 | 3 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 33 | 98 | 25 | 23 | 21 |