35. schůze, 70. hlasování, 13. listopadu 2015, 13:36
Novela z. o loteriích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 106 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- A František Adámek
- N Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 17 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 2 | 8 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 2 | 4 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 3 | 6 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 106 | 1 | 17 | 41 | 35 |