35. schůze, 42. hlasování, 13. listopadu 2015, 09:15
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 35 | N Ne: 108 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 14 | 3 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 8 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 9 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 5 | 4 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 12 | 1 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 1 | 1 | 4 |
Vysočina | 11 | 3 | 6 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 16 | 2 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 10 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 35 | 108 | 15 | 12 | 30 |