35. schůze, 30. hlasování, 6. listopadu 2015, 10:09
Novela z. o majetku České republiky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 113 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 2 | 2 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 1 | 1 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Vysočina | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 1 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 113 | 13 | 11 | 34 | 29 |