31. schůze, 208. hlasování, 2. října 2015, 10:58
Novela z. o azylu a o pobytu cizinců na území ČR - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 26 | N Ne: 87 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- M Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- M Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- M Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 10 | 2 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 7 | 0 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 9 | 0 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 8 | 2 | 5 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 0 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 0 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 13 | 0 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 26 | 87 | 5 | 43 | 39 |