29. schůze, 141. hlasování, 19. června 2015, 12:15
Novela z. o přestupcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 15 | N Ne: 120 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- N František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 15Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 8M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 8Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 15 | 2 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 7 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 11 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 1 | 8 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 15 | 0 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 7 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 12 | 1 | 1 | 8 |
Olomoucký | 12 | 1 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 120 | 7 | 31 | 27 |