29. schůze, 140. hlasování, 19. června 2015, 12:14
Novela z. o přestupcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 72 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- N Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 8M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 8 | 2 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 3 | 1 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 11 | 0 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 8 | 1 | 1 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 72 | 76 | 7 | 18 | 27 |