27. schůze, 100. hlasování, 19. května 2015, 16:28
Novela z. o správních poplatcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 74 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 4 | 7 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 2 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 3 | 7 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 2 | 1 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 8 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 74 | 33 | 45 | 23 | 25 |