27. schůze, 77. hlasování, 30. dubna 2015, 11:51
Úml. Rady Evropy o ochraně dětí proti sexuál. vykořisťování
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 105 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 7)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A František Adámek
- Z Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 8)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 0 | 3 | 8 | 7 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 1 | 2 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 1 | 1 | 0 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 1 | 2 | 9 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 105 | 4 | 13 | 30 | 48 |