25. schůze, 154. hlasování, 12. února 2015, 11:01
Doh.o přidruž.mezi státy EU a ES pro atom.energ. a Ukrajinou
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 35 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 9M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 5M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 8 | 9 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 5 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 10 | 5 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 10 | 5 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 3 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 3 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 5 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 35 | 76 | 49 | 7 | 33 |