23. schůze, 244. hlasování, 12. prosince 2014, 13:38
Novela z. o ochraně zemědělského půdního fondu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 63 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 9 | 3 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 8 | 0 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 2 | 4 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 9 | 3 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 8 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 63 | 75 | 16 | 26 | 20 |