23. schůze, 147. hlasování, 10. prosince 2014, 16:21
Rozpočet SFDI na rok 2015
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 16 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 151 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 18M Omluven: 1)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 18M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2Z Zdržel se: 20)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 0 | 3 | 18 | 1 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 1 | 10 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 0 | 10 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 4 | 18 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 0 | 0 | 20 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 1 | 7 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 1 | 2 | 13 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 0 | 10 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 |
Celkem | 200 | 16 | 2 | 12 | 151 | 19 |