23. schůze, 77. hlasování, 9. prosince 2014, 17:24
Informace předsedy vlády o fungování ČD a SŽDC v době ledové kalamity
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 118 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 1 | 4 | 6 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 1 | 2 | 8 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 118 | 2 | 16 | 47 | 17 |