23. schůze, 59. hlasování, 9. prosince 2014, 14:21
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 90 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 4 | 1 | 8 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 8 | 2 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 5 | 1 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 90 | 49 | 7 | 35 | 19 |