19. schůze, 90. hlasování, 29. října 2014, 11:58
Doh.o partnerství a spolupráci mezi státy EU a Mongolskem
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 141 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 17 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 18 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 1 | 3 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 141 | 1 | 26 | 11 | 21 |