19. schůze, 77. hlasování, 24. října 2014, 13:36
Novela z. o občanských průkazech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 32 | N Ne: 91 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- M Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 8 | 6 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 5 | 5 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 13 | 4 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 2 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 7 | 5 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 32 | 91 | 36 | 16 | 25 |