19. schůze, 62. hlasování, 24. října 2014, 12:14
Novela z. o Nejvyšším kontrolním úřadu - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 125 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 2 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 12 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 1 | 8 | 6 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 125 | 0 | 10 | 41 | 24 |