17. schůze, 116. hlasování, 23. září 2014, 22:38
Novela z. o odpadech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 24 | N Ne: 102 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- A Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- M Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 16 | 1 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 8 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 8 | 7 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 9 | 1 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 8 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 11 | 3 | 3 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 24 | 102 | 20 | 25 | 29 |