17. schůze, 67. hlasování, 19. září 2014, 12:24
Návrh zvýšených středněd.výdaj.rámců na léta 2015 a 2016
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 75 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z René Číp
- 0 Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 4 | 1 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 2 | 5 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 9 | 2 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 5 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 75 | 29 | 21 | 35 | 40 |