15. schůze, 2. hlasování, 10. září 2014, 17:02
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 80 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 2 | 7 | 4 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 7 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 8 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 5 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 80 | 11 | 49 | 28 | 32 |