12. schůze, 75. hlasování, 25. července 2014, 12:40
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 75 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 58 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z René Číp
- 0 Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 1 | 10 | 4 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 12 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 5 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 2 | 5 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 75 | 10 | 58 | 27 | 30 |