10. schůze, 217. hlasování, 20. června 2014, 16:21
Novela z. o spotřebitelském úvěru
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 116 | Je třeba: 59
A Ano: 17 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- M Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 7 | 5 | 5 | 6 |
Jihočeský | 12 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 6 | 4 | 4 | 7 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 5 | 4 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 7 | 5 | 3 | 8 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 3 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 1 | 6 | 2 |
Celkem | 200 | 17 | 55 | 36 | 44 | 48 |