10. schůze, 203. hlasování, 20. června 2014, 14:25
Novela z. o odpadech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 1 | N Ne: 117 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- M Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 110 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- M Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 4M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 14 | 4 | 1 | 6 |
Jihočeský | 12 | 0 | 8 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 11 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 11 | 4 | 1 | 8 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 15 | 1 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 1 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 2 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 0 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 11 | 4 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 1 | 117 | 24 | 10 | 48 |