10. schůze, 187. hlasování, 20. června 2014, 13:29
Novela z. o majetkovém vyrovnání s církvemi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 114 | Je třeba: 58
A Ano: 39 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 9M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 8M Omluven: 8)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 10 | 9 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 6 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 8 | 0 | 8 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 10 | 3 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 2 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 39 | 67 | 42 | 8 | 44 |