10. schůze, 186. hlasování, 20. června 2014, 13:28
Novela z. o majetkovém vyrovnání s církvemi
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 98 | Je třeba: 50
A Ano: 14 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 58 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- Z Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- 0 Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 3 | 11 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 1 | 2 | 5 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 5 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 1 | 10 | 2 | 8 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 3 | 6 | 9 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 1 | 5 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 5 | 4 | 6 | 7 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 3 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 2 | 7 | 1 |
Celkem | 200 | 14 | 23 | 58 | 61 | 44 |