10. schůze, 175. hlasování, 20. června 2014, 10:31
Vl.n.z. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 8 | N Ne: 128 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- Z Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 130 Nepřihlášen: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- M Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 13Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 7M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 11M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 14 | 2 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 0 | 7 | 0 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 13 | 1 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 9 | 2 | 5 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 17 | 1 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 7 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 6 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 13 | 0 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 0 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 11 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 8 | 128 | 8 | 22 | 34 |