10. schůze, 109. hlasování, 18. června 2014, 12:01
Vl.n.z. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 111, stenoprotokol č. 187). Hlasování bylo opakováno (č. 112).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 93 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 7)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
(námitka proti hlasování) - A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- M Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 2 | 1 | 6 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 5 | 0 | 6 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 1 | 0 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 0 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 93 | 31 | 3 | 53 | 20 |