10. schůze, 108. hlasování, 18. června 2014, 11:36
Vl.n.z. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 61 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Miloš Petera
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- M Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 7 | 2 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 8 | 2 | 6 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 9 | 0 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 10 | 0 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 61 | 80 | 9 | 30 | 20 |