10. schůze, 95. hlasování, 17. června 2014, 16:50
Novela z. o odpadech - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 108 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- M Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 2 | 6 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 7 | 3 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 108 | 30 | 21 | 20 | 21 |