10. schůze, 68. hlasování, 12. června 2014, 12:51
Sml.mezi ČR a Rep.Kosovo o zamezení dvojímu zdanění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 95 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 0 | 10 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 1 | 8 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 10 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 6 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 6 | 67 | 6 | 26 |