8. schůze, 201. hlasování, 15. května 2014, 13:01
Sml. mezi ČR a USA o sociálním zabezpečení
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 100 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 4 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 2 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 6 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 1 | 2 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 5 | 3 | 6 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 100 | 0 | 28 | 24 | 48 |