8. schůze, 155. hlasování, 14. května 2014, 19:14
Novela z. o Státní zemědělské a potravinářské inspekci - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 120 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 9 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 4 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 120 | 1 | 33 | 8 | 38 |