8. schůze, 143. hlasování, 14. května 2014, 18:23
Novela z. - autorský zákon - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 105 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 3 | 3 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 3 | 0 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 5 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 2 | 2 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 0 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 105 | 19 | 13 | 30 | 33 |