6. schůze, 155. hlasování, 14. února 2014, 11:59
Novela z. o obalech - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 133 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
- 0 Jiří Zimola
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 13N Ne: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9N Ne: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 2 | 4 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 5 | 3 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 18 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 1 | 2 | 0 | 6 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 133 | 14 | 20 | 6 | 27 |