4. schůze, 82. hlasování, 16. prosince 2013, 14:07
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 147 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
- M Jiří Zimola
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 9)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 8)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 18 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 6 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 147 | 1 | 27 | 4 | 21 |