78. schůze, 68. hlasování, 14. dubna 2010, 10:56
N. z. o kompenzaci za ztrátu zaměstnání z pol. důvodů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 103 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- M Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Pavel Němec
- Z Pavel Smetana
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10Z Zdržel se: 2)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 1 | 3 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 4 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 3 | 3 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 2 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 10 | 27 | 55 | 5 |