75. schůze, 365. hlasování, 19. března 2010, 13:06
Návrh na jmenování členů KR GA ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 101 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- M Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- Z Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- 0 Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- 0 Ivo Kantor
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- M Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- M Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- M Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- Z František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Pavel Smetana
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 4 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 9 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 0 | 10 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 7 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 101 | 0 | 50 | 30 | 19 |