67. schůze, 97. hlasování, 27. ledna 2010, 20:05
Novela z. o výživném
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 37 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 97 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- M Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 18M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- N Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- 0 Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 13M Omluven: 3)
- 0 Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- N Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 4 | 9 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 7 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 2 | 18 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 7 | 11 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 5 | 13 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 6 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 37 | 47 | 97 | 6 | 13 |