67. schůze, 85. hlasování, 27. ledna 2010, 17:19
N. z. v souvislosti s návrhem z. o stát. rozpočtu ČR 2010
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 56 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Babor
- A Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- M Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 14M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- N Ivo Kantor
- N Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Martin Říman
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- 0 Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 8 | 4 | 0 | 1 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 6 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 4 | 14 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 12 | 5 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 5 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 56 | 76 | 51 | 4 | 13 |