64. schůze, 87. hlasování, 23. října 2009, 12:02
Novela z. o správních poplatcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 102 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 70 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8M Omluven: 4)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- M Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- M Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 10M Omluven: 2)
- A Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- M Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- M Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 David Kafka
- A Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- M Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- M Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- M Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 0 | 8 | 1 | 2 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 8 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 10 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 16 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 102 | 0 | 70 | 6 | 22 |