62. schůze, 171. hlasování, 2. října 2009, 12:54
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 54 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 75 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- N Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- M Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- Z Marek Benda
- N Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- M Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- A Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- 0 František Sivera
- M Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- M Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 3 | 9 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 6 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 6 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 2 | 11 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 1 | 7 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 8 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 3 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 54 | 14 | 75 | 33 | 24 |