60. schůze, 155. hlasování, 11. září 2009, 15:09
Novela z. o ochraně přírody a krajiny - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 103 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 3 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- N David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 5)
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- N Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- A Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 1 | 9 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 1 | 3 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 4 | 5 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 3 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 12 | 19 | 63 | 3 |