60. schůze, 61. hlasování, 9. září 2009, 10:11
Návrh změny rozpočtu Státního fondu rozvoje bydlení
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 188 | Je třeba: 95
A Ano: 145 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 3 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 7)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 11Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18Z Zdržel se: 5)
- A Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- A Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 16 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 18 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 18 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 18 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 145 | 0 | 9 | 43 | 3 |