52. schůze, 314. hlasování, 3. dubna 2009, 11:20
Náv. na potvrzení předsedů výborů PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 129 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- M Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- M Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- 0 Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- M Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9N Ne: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- M Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Brzobohatá
- A Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michael Hrbata
- A Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- M Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 14 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 129 | 1 | 47 | 3 | 20 |