48. schůze, 416. hlasování, 19. února 2009, 09:15
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 92 | Je třeba: 47
A Ano: 52 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 94 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- M Václav Exner
- M Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- N Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- M Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8)
- 0 Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- N Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Brzobohatá
- Z Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- M Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 4 | 11 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 7 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 7 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 5 | 14 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 2 | 9 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 1 | 13 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 3 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 52 | 27 | 94 | 13 | 14 |