48. schůze, 115. hlasování, 4. února 2009, 19:21
Vl.n. působení sil a prostředků v zahraničí v roce 2009
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 127 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 5)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- 0 František Bublan
- N Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- A Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Brzobohatá
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- A Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10Z Zdržel se: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 16 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 19 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 1 | 2 | 7 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 127 | 6 | 15 | 50 | 2 |