14. schůze, 121. hlasování, 2. května 2007, 14:17
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 122 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- N Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- M Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- M David Kafka
- M Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- A Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9Z Zdržel se: 3)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- M Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 3 | 2 | 9 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 2 | 2 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 122 | 17 | 17 | 32 | 12 |