7. schůze, 171. hlasování, 13. prosince 2006, 10:31
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 190 | Je třeba: 96
A Ano: 101 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Jan Klas
- A Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- M František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- N Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- M Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- M Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 5)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- N Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- Z František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 12 | 0 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 9 | 1 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 0 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 59 | 3 | 30 | 7 |