28. schůze, 123. hlasování, 9. února 1995, 12:02
Odpověď př. vl. Klause na inter. posl. Krause
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 38 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 89 | Z Zdržel se: 19 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- Z Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 8)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- A Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- X Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 3)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 11 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 6 | 8 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 5 | 8 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 4 | 12 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 6 | 9 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 4 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 10 | 20 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 7 | 12 | 13 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 38 | 54 | 89 | 19 | 0 |